środa, 18 marca 2015

Nietematyczny post #1

Hej!
Ostatnio tak sobie myślałam, że wrzuciłabym coś na bloga, ale 1. nie miałam żadnych zdjęć, 2. nie miałam żadnego pomysłu. Pewien post robi się naprawdę baaardzo długo, ponieważ nie mam do niego jednego materiału, i nie wiem, gdzie go znaleźć, ale jak najszybciej musi się to zmienić!
Właśnie siedzę sobie na łóżku chora, w stroju jednorożca. Dzisiejszy post nie ma żadnego konkretnego tematu. Chcę Was tylko poinformować, że w najbliższym czasie powinny pojawić się jakieś posty, myślę, że najbliższym będzie recenzja książkowa, lub filmowa,  ale nie jestem pewna.
Tak, ten post jest dość krótki. Nie umiem pisać długich nietematycznych postów. Obiecuję, że w następnym bardziej się rozpiszę!
Tymczasem już się z Wami żegnam, ale żeby nie pozostawić posta takiego "gołego", mam dla Was jakieś stare wygrzebane zdjęcie, zrobione by me jakiś czas temu. Dobranoc <3


2 komentarze:

 1. Hihii, w stroju jednorożca. Podpowiem ci że jeśli prowadzisz Instagrama to zrób taki post np. Instagramowy Shit :) I umieść w nim tak do 10 zdjęć z instagrama :) I napisz krótko o nim :)
  Będę wpadać częściej.
  http://przemekadamczyk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowalam Cie do LBA ! :D wiecej inf u mnie ;3
  allexsis.blogspot.com
  licze na obs i kom :*

  OdpowiedzUsuń