wtorek, 3 marca 2015

DIY: prosty pomysł na ciekawszy kalkulator

Witajcie Kochani!
Dziś mam dla Was post DIY. W ostatnim czasie widziałam dużo zdjęć np. klawiatur laptopów z klawiszami obklejonymi w fajne wzorki. Przeglądając je, od razu przyszedł mi na myśl mój baaardzo nudny kalkulator i postanowiłam go ożywić. Więc, pokażę Wam dziś to prościutkie DIY, jakim jest obklejenie klawiszy kalkulatora ;)

Co jest potrzebne? Kalkulator oczywiście! (ja mam taki kupiony jakiś czas temu w empiku za kilkanaście złotych), jednostronne klejące taśmy we wzorki jakie tylko chcecie (mój zestaw 5 rolek został kupiony również w empiku za 19.90), nożyczki + może jakiś ołówek i linijka żeby odmierzyć i narysować na taśmie wymiary klawiszy.

Zaczynamy od odmierzenia wymiarów klawiszy, które chcemy ozdobić wzorzystymi taśmami i narysowania ich na taśmach. Następnie wycinamy i przyklejamy na wybrane klawisze. Na koniec możemy jeszcze napisać na oklejonych klawiszach cyfrę czy znak jakim dany klawisz odpowiada, jeżeli pod taśmą go nie widać. Tyle. Chyba nie jest to jakoś bardzo skomplikowane, hę?

To do następnego posta, a teraz zostawiam Was ze zdjęciami.

Aaa, przeglądałam ostatnio trochę zdjęć i znalazłam takie jeszcze z wakacji 2014. Zdjęcie zostało zrobione przez moją siostrę :)

1 komentarz:

  1. Znacznie lepiej wygląda :)
    http://lubieszpinak4444.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń